Вакуумні присоски для встановлення вікон

Поиск

Вакуумні присоски - необхідний інструмент для встановлення або забиття вікон

Вакуумні присоски для скла та плитки вже давно стали невід’ємною частиною інструментального арсеналу для плиточників та монтажників склопакетів. Але сучасні українські реалії, на жаль, змушують простих громадян також брати в руки цей інструмент. Далі ми пропонуємо вам ознайомитися з призначенням вакуумних присосок та особливостями їх використання.

вакуумна присоска для скла одинарна

З якими матеріалами працюють вакуумні присоски

Попри все народну назву “присоска для скла”, це пристосування може використовуватись з дуже багатьма плитними матеріалами, серед яких, але не обмежуючись ними:

  • керамічна плитка, керамограніт, тощо;
  • плити ДСП, ДВП;
  • OSB плити;
  • гіпсокартонні листи;
  • листовий метал;
  • пластик та сендвіч панелі;
  • тощо.

Головна умова надійного закріплення присоски на поверхню матеріалу - її максимальна гладкість, відсутність запилення, виїмок або бугрів, які можуть перешкоджати надійному утриманню присоски.

Наразі сучасні присоски роблять з високоеластичних та м’яких матеріалів, таких як силікон, каучук або поліуретан, які дозволяють їм прилипати та надійно утримувати навіть матеріали з шорсткою поверхнею. Це також стало можливим завдяки вбудованим в присоски ручним насосам (вакуумним помпам), за допомогою яких, вручну, створюється необхідний від’ємний тиск.

Присоска вакуумна з насосом до 110 кг Mechanic POWERFIX WHITE

Присоска вакуумна з насосом до 110 кг Mechanic POWERFIX WHITE, Ø 200 мм

Як правильно користуватись вакуумною присоскою

Одна з головних умова правильної експлуатації вакуумних присосок для склопакетів та плитки - дотримання меж максимальної вантажопідйомності пристрою, яке вказує виробник. Крім того, щоб забезпечити довготривале використання присоски, рекомендуємо слідувати наступним рекомендаціям:

  1. Уникайте пошкодження підошви присоски. Принцип роботи присоски побудований на від’ємному тиску (розрідженні), який утворюється між поверхнею матеріалу та робочою підошвою присоски, яка притискається до нього. Тому головна умова надійної взаємодії цієї пари - недопущення проникнення повітря в зазор між підошвою та поверхнею. Будь-які подряпини або пошкодження гумового матеріалу присоски, викликають зниження герметичності з’єднання та збільшують ризик відлипання присоски. Якщо в комплекті з присоскою, які ви придбали, йшов захисний кожух, завжди встановлюйте його та знімайте лише перед самим початком робіт. В жодному разі не кладіть присоску підошвою на брудні поверхні!
  2. Уникайте потрапляння пилу або будь-яких частинок між поверхнею та присоскою. За можливості, протирайте обидві поверхні вологою тканиною, дочекавшись потім повного висихання поверхонь.
  3. Зберігайте присоску при кімнатній температурі. Не допускайте перемерзання або надмірного нагріву гуми присоски під прямим сонцем. Це може призвести до появи мікротріщин або повного тріскання поверхні присоски.
  4. Якщо ви працюєте на висоті, завжди тестуйте здатність утримувати присоскою ваш матеріал. Завжди, перед початком роботи, оглядайте інструмент на предмет появи ушкоджень корпусу або робочої поверхні.

Ми щиро сподіваємося, що ви не будете змушені брати цей інструмент в руки. Але якщо така необхідність вже має місце та вам, наприклад, потрібно встановити нові вікна або забити пошкоджені віконні пройоми, сподіваємося наші рекомендації допомогли вам розібратися яке приладдя для цього потрібно.

УВАГА! По промокоду KHARKIV ви отримаєте знижку 5% та безкоштовну доставку на будь-які вакуумні присоски, придбані в інтернет-магазині mechanika.