7 антитрендів у сучасному дизайні

Поиск

Від яких дизайнерських рішень краще відмовитись у 2023?

Мода швидкоплинна. Те, що було в моді сьогодні, вже поповнює список «антитрендів». Мода циклічна. Меблі в стилі 70-х (тренд сьогодні) тому доказ. Просто робіть на свій смак, точно не прогадаєш Ну, а якщо хочеться йти в ногу з часом і не використовувати застарілі прийоми, дивіться добірку семи недавніх трендах, які втратили свою актуальність.

Підписуйтесь на наш канал і отримуйте подвійну порцію корисного контенту щодня! https://t.me/rukimastera_kh

7 антитрендів у сучасному дизайні

  1. Плитка: гексагон та кабанчик Вони настільки полюбилися дизайнерам та замовникам, що зустрічаються буквально у кожному другому інтер'єрі. Антитренд стає саме сама кладка плитки. Сьогодні актуальна вертикальна кладка плитки (під кутом), де кожна плиточка примикає до іншої та створює рівні шви.
  2. Стільці Eames З'явилися ще у 50-х роках, але модний бум зробили кілька років тому. Причому такий великий, що його репліки почали робити всі, кому не ліньки. У результаті моделі стали мейнстримом, а стандарт якості залишився у минулому.
  3. Дерев'яні рейки Їх використовували скрізь і надто часто. Найсучасніші дизайнери вже відходять від цього модного прийому. За фактом, рейки – це складно, дорого в установці та нефункціонально. Вони ще модні, але це не надовго.
  4. Гори подушок на дивані У тренді мінімалізм та функціональність всіх елементів інтер'єру. І неймовірна кількість подушок різних кольорів та розмірів цьому принципу не відповідає. Незважаючи на поширену думку, таке рішення зовсім не робить інтер'єр затишніше. Навпаки, тільки захаращує та обтяжує.
  5. Скандинавський стиль та лофт Були на піку популярності кілька років і йдуть на заслужений відпочинок. Але продуманий дизайн все ще виглядає непогано, хоч і трапляється дуже часто.
  6. Декоративна цегла на стінах Йдуть у минуле разом із лофтом. І будь-яка стіна: біла, червона, зістарена, натуральна або штучна. Причина та сама — набридло.
  7. Плитка з візерунком «Печворк» Мода прагне мінімалізму, а отже, візуального хаосу немає місця. Найактуальнішим рішенням буде марокканська або метласька плитка. У неї схожий характер візерунків, але суворіший, упорядкований ритм.

Тренди - це не те, чого обов'язково потрібно слідувати. Лише загальні рекомендації.

А ви стежите за інтер'єрною модою? Поділися в коментарях!

Підпишіться на наш канал, щоб стежити за новинками технологій та надихатися сучасним дизайном!